Konsulting, zarządzanie i szkolenia SPA | Anita Bajdalska

  • Dzień dobry. Nazywam się Anita Bajdalska.

    Buduję koncepcję SPA, skutecznie zarządzam obiektami SPA , jestem jurorem w konkursach ,prelegentem na konferencjach SPA oraz autorem artykułów o tematyce SPA. Jednym słowem: żyję tym biznesem!
    Anita Bajdalska
  • Dzień dobry. Nazywam się Anita Bajdalska.

    Nic nie dostałam za darmo, na swoją wiedzę i doświadczenie ciężko pracowałam w europejskich SPA. Przeszłam przez wszystkie szczeble kariery: od kosmetyczki, recepcjonistki SPA po dyrektora SPA. Dzisiaj z powodzeniem wykorzystuję swoje praktyczne doświadczenie dla Państwa SUKCESU!
    Anita Bajdalska

Konsulting SPA

Planowanie przestrzeni SPA, oferty SPA, funkcji pomieszczeń SPA oraz ich wyposażenia, zgodnie z ich przeznaczeniem. Rekrutacja i szkolenia personelu SPA do chwili uruchomienia obiektu SPA, a nawet póżniej...

Błędy na tym etapie "słono" kosztują Inwestorów. Niestety, dowiadują się o tym dopiero kiedy uruchomią SPA. Konsulting SPA kosztuje znacznie mniej!

Zarządzanie SPA

Brak doświadczonej, profesjonalnej kadry managerskiej w SPA, to problem z jakim boryka się cały świat. Dobry Manager SPA to osoba bezcenna na rynku. Lider z charyzmą i wiedzą praktyczną w zakresie zabiegów SPA.

Profesjonalne zarządzanie SPA to oferta gwarantująca podniesienie jakości usług SPA, ocen w ankietach, ekonomicznej rentowności oraz wzrostu sprzedaży usług i detalu w SPA.

Szkolenia SPA

Szkolenia personelu SPA, to nie tylko wiedza o zabiegach i masażach... Profesjonalnej obsługi Gościa SPA trzeba się nauczyć, ale co ważniejsze wiedzieć, co? I jak? Recepcja SPA, także wymaga sporej dawki wiedzy, bo to tam zapadają decyzje o zakupie zabiegów.

Sprzedaż usług SPA oraz detalu to prawdziwa "pięta Achillesowa" terapeutów SPA, którzy nie umieją polecać zabiegów...

Biuletyn informacyjny

Zapisz się do naszego biuletynu aby otrzymywać najnowsze informacje z serwisu.
wróc

Moje artykuły SPA & Wellness

Certyfikat ISPA

Certyfikat International SPA Association Anita Bajdalska