Konsulting, zarządzanie i szkolenia SPA | Anita Bajdalska

O nas

MANAGER SPA to firma zajmująca się KOMPEKSOWYM konsultingiem SPA. 

Od listopada 2014, rozpoczełam nowy interesujący rozdział w moim życiu zawodowym, kontynuując pracę w obiektach rekreacyjnych i SPA , jako pracownik Poland Business Park XI Oddział w Radomiu.

Od czerwca 2014 roku  do 31 pażdziernika 2014 ,współpracowałam  z siecią Zdrojowa Hotels, jako Dyrektor SPA&WELLNESS w sieci hoteli Zdrojowa Hotels. 

Jest to pierwsza w Polsce sieć hotelowa, która, wzorem światowych sieci hotelowych, stworzyła stanowisko zajmujące się zarządzeniem kilkoma SPA o standardzie 4* i 5*. Ponadto, zajmowałam sie budowaniem oraz konsultowaniem SPA w nowoprojektowanych  hotelach sieci ZH. To była bardzo profesjonalna współpraca i dziękuję za zaufanie Zarządu sieci ZH.

Nasze atuty to:

WIEDZA, to studia na Uniwersytecie Szczecińskiem Wydział Zarządznai i Ekonomikii Usług na kierunkach: Zarządzanie oraz Biznes turystyczny, co daje wiedzę z zakresu zarządzania, finansów oraz innych dziedzin, które są i powinny wykorzystywane być, także w SPA. Kosmetyczką z praktyką w autoryzowanych gabinetach znanych i cenionych marek kosmetyczych jestem od lat oraz w pracy z klientem SPA to bezcenne kwalifiakcje nie tylko TEORETYCZNE. Terapie wellness, masaże ajurwedyjskie, LOMI LOMI NUI, misami tybetańskimi oraz inne rytuały SPA nie mają dla Nas tajemnicy.

Liczne szkolenia, w jakich sama miałam okazję uczestniczyć, z najlepszymi wykłądowcami z USA to inwestycja w własny rozwój, który powinien być standardem...

KWALIFIKACJE, Anity Bajdalskiej potwierdził zdany egzamin amerykańskiej ISPA: Certyfied SPA Supervisor, to największy SUKCES którego nie można kupić ale trzeba ZDAĆ. Tym bardziej cenny, że przez 25 lat działalności ISPA TYLKO blisko 250 osób zdało ten prestizowy egzamin. 

KOMPETENCJE, potwierdzone są testem komptencji jako Managera SPA, które zostały przyprowadzone na mojej osobie, przez prestiżowe amerykańskie stowarzyszenie hotelarzy AH&LA. Nie wspomnę o opinii znanych i cenionych aktorek, które przedstawiły zarządzanym przez ze mnie SPA doskonałe referencje. To właśnie jest najbardziej cennym i motywujacym doświadczeniem.

PRAKTYKA, która Nas wyróżnia na tym rynku jest BEZCENNA! Wiele lat pracy na stanowisku kosmetyczki, terapeuty SPA, recepcjonisty SPA to bezcenne doswiadczenia jakie mamy. Anita Bajdalska , pracowała w doskonałych SPA Hoteli****S w Austrii i Szwajcarii. Ta wiedza praktyczna, obsługi gościa, standardów pracy SPA, projektowania usług SPA jest wyróżnikiem i atutem jaki nalezy podkreślić. Projektowanie usług SPA, obiektów oraz standardów MUSI być opartne na dobrych praktykach a nie na teorii!!! Inaczej, będzimey mieć same "teoretyczne "SPA nie mające nic wspólnego z dzialaniami operacyjnymi.

PRACUJEMY DLA NAJLPESZYCH, dołącz do tego grona!