WIEDZA.

Wiedzę  z zakresu zarządzania SPA& Wellness, zdobyłam   od największych autorytetów  branży  SPA, które dzisiaj skutecznie wdrażam w moich obiektach SPA& Wellness. Uczyłam się od najlepszych wykładowców biznesu SPA z USA i Europy a dzisiaj, wszystko wdrażam w mojej działalności zawodowej.

Dzisiaj, wykładam przedmioty praktyczne na studiach podyplomowych adresowanych dla kadry zarządzającej obiektami hotelowymi, SPA i wellness, gdzie dzielę się swoimi praktycznymi doświadczeniami oraz wiedzą zawodową ze słuchaczami. Jestem opiekunem merytorycznym , studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Oddział w Szczecinie – „Zarządzanie jednostkami hotelowymi, SPA& Wellness”.

Praktyczne doświadczenia, dzisiaj implementuję do moich projektów SPA& Wellness w Polsce i nie tylko. Wiedza i praktyka zawodowa, jest największym dobrem jaki konsultant może mieć w swoim porfolio. Od 1998 roku pracuję w branży beauty, zaczynając karierę od kosmetyczki, terapeuty SPA oraz recepcjonisty SPA&Wellness. Prawdziwy wellness&SPA, PRAKTYKUJĘ od 2006 roku kiedy wróciłam do Polski, z alpejskich kurortów SPA i zaczęłam wdrażać najlepsze standardy w hotelowych SPA, jako Manager SPA& Wellness. Ta praktyczna wiedza, zawodowa pozwala mi dzisiaj prowadzić szkolenia z zakresu obsługi gościa, standardów jakości  SPA oraz efektywnej sprzedaży usług SPA& Wellness. Każdy projekt SPA, jest indywidualny i wyjątkowy, dzięki temu że nie kopiujemy wcześniej wdrożonych rozwiązań ale tworzymy nowe koncepty, które oparte są na praktyce biznesu SPA.

Projektowanie usług SPA& Wellness, obiektów , pracy personelu czy standardów jakości SPA, MUSI być oparte na dobrych praktykach, a nie na teorii. To sprawia ,że nasze projekty, są powodem naszej dumy i satysfakcji Inwestorów którzy nam zaufali.

KWALIFIKACJE Anity Bajdalskiej, do zarządzania obiektami SPA& Wellness, potwierdziło międzynarodowe stowarzyszenia ISPA z siedzibą w USA. Zdany egzamin amerykańskiej ISPA:”Certyfied SPA Supervisor”, to bardzo ważne potwierdzenie kompetencji do zarządzania branżą SPA& Wellness. Tego certyfikatu nie można kupić, trzeba GO ZDAĆ. Cieszę się bardzo ,że jestem w prestiżowym gronie, blisko 300 osób, które zdało ten egzamin.

Moje kwalifikacje, to ankiety uczestników moich szkoleń, którzy mnie oceniają. Bezcennym potwierdzeniem moich kwalifikacji są oceny Gości SPA, miejsc w których pracowałam jako Kierownik SPA oraz Dyrektor SPA& Wellness a także referencje z moich zrealizowanych obiektów hotelowych**** i *****, oraz uznanych na rynku DAY SPA.

KOMPETENCJE, do zarządzania obiektami SPA& Wellness, zostały sprawdzone przez prestiżowe amerykańskie stowarzyszenie hotelarzy i zarządców nieruchomości AH& LA. Nie sądziłam ,że są aż tak dobre, do momentu kiedy nie otrzymałam ich wyników z USA.

Cieszę się ,że mam zaufanie wielu znanych i cenionych osób , które przyjeżdżają do moich ,zrealizowanych obiektów SPA i bez uwag poddają się każdemu mojemu zabiegowi. To zaufanie jest dla bardzo motywujące i stale mobilizuje mnie do tworzenia, jeszcze lepszych projektów SPA.

Uczelnia w której mam zaszczyt prowadzić wykłady na studiach podyplomowych, WSB, doceniła moje kwalifikacje i kompetencje, powierzając mi rolę opiekuna merytorycznego kierunku: „Zarządzanie hotelarstwem , oraz obiektami SPA& Wellness”.

Od 2015 roku do chwili obecnej jestem jurorem w konkursie na najlepsze obiekty SPA w Polsce” SPA Prestige Awards”. Od 2014 roku, mam zaszczyt zasiadać w Jury konkursu, Lidera Mediów Hotelowych w Polsce, miesięcznik” HOTELARZ” który jest organizatorem konkursu” HOTEL z pomysłem”.

PRAKTYKA , zawodowa, zarówno jako kosmetyczka, terapeuta SPA i recepcjonista SPA jest w tym biznesie najważniejsza. TO NAS WYRÓŻNIA na rynku, że mamy bezcenne doświadczenie na KAŻDYM stanowisku w SPA. Anita Bajdalska , pracowała w najlepszych hotelowych  SPA****S w Austrii i Szwajcarii, gdzie od podstaw uczyła się branży SPA, kiedy w Polsce  … SPA dopiero zaczynały stawiać pierwsze kroki. To austriackie i szwajcarskie kurorty alpejskie, do dzisiaj uznawane są za najlepsze na  świecie i są wzorem dla innych Inwestorów, którzy decydują się na zbudowanie SPA.

Praktyczne doświadczenia, dzisiaj implementuję do moich projektów SPA& Wellness w Polsce i nie tylko. Wiedza i praktyka, jest największym dobrem jaki konsultant może mieć w swoim porfolio. Od 1998 roku pracuję w branży beauty , zaczynając karierę od kosmetyczki, terapeuty SPA oraz recepcjonisty SPA&Wellness. Prawdziwy wellness& SPA, PRAKTYKUJĘ od 2006 roku kiedy wróciłam do Polski, z alpejskich kurortów SPA i zaczęłam wdrażać najlepsze standardy w hotelowych SPA, jako Manager SPA& Wellness. Ta praktyczna wiedza, zawodowa pozwala mi dzisiaj prowadzić szkolenia z zakresu obsługi gościa, standardów pracy pracowników SPA, projektowania usług czy nowych inwestycji SPA jest nadal  naszym atutem , który nas wyróżnia.

Projektowanie usług SPA& Wellness, obiektów , pracy personelu czy standardów jakości SPA, MUSI być oparte na dobrych praktykach, a nie na teorii. To sprawia ,że nasze realizacje i projekty które realizujemy, są powodem naszej dumy i satysfakcji Inwestorów którzy nam zaufali.

Znajomość rynku i aktualnych trendów branży. Od 12 lat zarządzamy, tworzymy i na bieżąco śledzimy branże SPA& Wellness. Znamy trendy , bo jesteśmy profesjonalistami. Bacznie obserwujemy cały świat SPA& Wellness i najlepsze rozwiązania implementujemy do naszych projektów

Mamy bardzo szeroką ofertę usług.

Od momentu powzięcia decyzji o budowie strefy SPA& Wellness, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na etapie projektowym, wdrożeniowym, operacyjnym, a także w efekcie niespodziewanych kryzysów, jesteśmy zawsze z naszymi Inwestorami.  Od prac przy projekcie, poprzez rekrutację personelu, przygotowanie standardów jakości, w oparciu o najlepsze europejskie praktyki biznesu SPA, po szkolenia i NAJWAŻNIEJSZE, to ZARZĄDZANIE, które jest obecnie największym problemem Inwestorów SPA. Naprawiamy, stworzymy biznes plan, przygotujemy budżet, analizę rentowności oraz kompletne MENU SPA , ze specjalnie zaprojektowanymi zabiegami autorskimi dla Państwa SPA.

NIEZALEŻNOŚĆ jest naszym ATUTEM. Jesteśmy NIEZALEŻNYMI konsultantami SPA& Wellness. Nie pracujemy dla:

– żadnego dystrybutora kosmetyków profesjonalnych oraz producenta . W naszych projektach znajdą Państwo , około 15 marek kosmetycznych jakie są/lub były, w Polsce dystrybuowane.

– Żadnego dostawy wyposażenia gabinetów SPA. W naszych projektach, znajdują się najbardziej prestiżowe wyposażenie takich światowych firm jak: GHARIENI, LEMI, NILO.

Wspieramy naszych Inwestorów, ZAWSZE kiedy tego potrzebują. Jesteśmy firmą która po zakończeniu projektu, nadal opiekuje się SPA. Służymy pomocą i radą, zawsze kiedy Inwestor tego potrzebuje. Robimy to bo czujemy ,że nasze wsparcie jest potrzebne i sprawia że wszyscy czerpiemy z tego satysfakcję. To efekt dodany, na jaki mogą liczyć nasi Partnerzy w biznesie SPA.

ManagerSPA FacebookBlog SPA